piątek, 24 kwietnia 2015

Sekret skutecznego zarabiania w internecie


Nie da się zarabiać w internecie

Ile razy słyszałeś podobne zdanie? Ba, może nawet sam tak twierdzisz  Może skuszony jakaś wizją „łatwego” zarobku wszedłeś do jakiegoś programu, który miał Cię uczynić bogatym, a zamiast tego, po prostu straciłeś tylko swoje pieniądze, bo programu po miesiącu już nie było? Wiesz co? Nie wiem czy to Cię pocieszy, czy nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia, ale ja nie raz w ten sposób straciłem pieniądze 

Dzisiaj nie podchodzę już na hurra do wszystkiego nowego co pojawi się w internecie. Sam wiesz jak wiele nowych programów codziennie kusi swoimi możliwościami. Niestety, prawda jest taka, że zdecydowana większość z nich, jeśli w ogóle, to da zarobić tylko tym pierwszym, którzy zdążą wycofać pieniądze, zanim program padnie. Brutalne, ale prawdziwe.

Dlatego im szybciej odejdziesz całkiem od tego typu programów (hyip, ponzi), tym lepiej dla Ciebie. Ok, możesz – mając luźne pieniądze – pobawić się w jednym, czy drugim, czasem zarobisz, czasem stracisz, ale nie traktuj ich jako sposobu na zmianę swojego stylu życia.

Nie tędy droga.

Więc jak? Co masz robić?

Po pierwsze, pogódź się z myślą, że nie da się żyć inaczej, lepiej, bez wykonania pracy. O tym w pierwszej kolejności zapomnij. To dla niektórych niestety jest nie do przeskoczenia. Całe życie spędzą na mrzonkach, nie urzeczywistniając swoich marzeń.

A więc, praca.

Po drugie – znajdź mentora.

To niesamowicie ważne. Mieć osobę, na której możesz się wzorować i która – to bardzo ważne! – nie tylko mówi, ale żyje już tak jak Ty byś chciał żyć. Zarabia takie pieniądze, jakie Ty chciałbyś zarabiać. Jaki sens jest bowiem uczyć się od kogoś, kto tak jak ty po omacku porusza się w tym biznesie?

Więc mamy już pracę i mentora. Co jeszcze?

Musisz mieć odpowiedni „pojazd” – sprawdzony, legalny biznes, firmę, produkt – który dzięki temu, że będziesz go promował, sprzedawał, oferował – zawiezie Cię tam gdzie chcesz. Do wolności i niezależności finansowej.

Jak zgrasz te trzy rzeczy, nic Cię już nie powstrzyma 

I tego Ci życzę! >>> posłuchaj dlaczego Druga Wypłata to miejsce dla Ciebie