sobota, 30 maja 2015

ZARABIANIE W INTERNECIE, CZ. 1 OFERTA

pomysł na biznesOSTRZEŻENIE: Ten niezwykły system zmieni wszystko w Twoim podejściu do budowania listy i zarabiania w Programach Partnerskich NA ZAWSZE… Kliknij TUTAJ i Poznaj Szczegóły >>


Zarabianie w internecie – cz. 1 oferta!


Jeśli chcesz zarabiać pieniądze online to musisz mieć coś co będziesz promował. Oczywistym faktem jest, że nie jesteś w stanie zarabiać jakichkolwiek pieniędzy jeśli nie masz „czegoś” do promowania. Niezależnie od tego, czy jest to produkt, usługa, szansa zarobkowa, czy cokolwiek innego. Dlatego logicznym jest, że jest to pierwsza rzecz jakiej potrzebujesz ćwicząc hasło „zarabianie w internecie” – potrzebujesz „porządnej oferty” do promowania! To może być program partnerski, produkty stworzone przez Ciebie lub marketing sieciowy działający na zasadzie współpracy.

Zarabianie W Internecie

Zarabianie W Internecie


Są takie produkty, które mogą Cię zabrać z punktu A (start) do punktu B (sukces) – szybko oraz takie, które mogą Cię zabrać w podróż bez możliwości dotarcia do celu. Chcąc zarabiać przez internet musisz mieć pewność, że posiadasz odpowiednią „ofertę”.

Po pierwsze musi ona być skierowany do wszystkich. Jeśli promujesz coś dla małej niszy ciężko Ci będzie na tym szybko zarobić. Dam Ci przykład produktu na rynek masowy. Znasz kogoś kto nie chce zarabiać dodatkowych 5.000 zł miesięcznie? Bo ja nie. Każdy chce zarabiać więcej. Znasz kogoś kto chce być chory i brzydki? Nie. Każdy chce być zdrowy, pełen energii i dobrze wyglądać.

To miałem na myśli mówiąc „produkt na rynek masowy”. Coś czego większość potrzebuje. Jeśli podejdziesz do kogoś na ulicy i powiesz mu o swoim produkcie, który masz w ofercie i 8-9 na 10 osób nie jest zainteresowanych, prawdopodobnie promujesz złą rzecz i Twój pomysł na zarabianie w internecie nie wypali. Jeśli chcesz zarabiać dużo, a co najważniejsze szybko musisz promować coś co ma duży popyt na rynku.

Jedno zdanie wyjaśnienia! Możesz wchodzić w tematy niszowe pod warunkiem, że jesteś uznanym ekspertem w swojej dziedzinie, ale na to trzeba czasu, a teraz rozmawiamy o szybkich efektach…

Zarabianie W Internecie

Produkt „Miód Malina”


Druga rzecz. Jeśli promujesz produkt musisz mieć pewność, że prowizja od sprzedaży jest wysoka, np. jeśli mam 3 produkty, 3 możliwości do wyboru. Produkt nr 1 – prowizja 1 zł, produkt nr 2 – prowizja 10 zł, produkt nr 3 – prowizja 100 zł. Zakładając, że to dobre produkty, który warto promować? Oczywiście, że ten za który otrzymasz największą prowizję – wtedy zarabianie w internecie ma sens. A do tego jeśli plan wynagrodzeń posiada odnawialny element (abonamentowy), to już w ogóle jest genialne rozwiązanie, bo możesz wykonać pracę raz i systematycznie odbierać prowizję.

Musisz być pewny, że produkt który będziesz promować, jest naprawdę dobrym produktem. Bez zbędnego gadania – jeśli promujesz coś w co nie wierzysz i nie możesz spojrzeć prosto w oczy swojemu potencjalnemu klientowi mówiąc mu z 100% przekonaniem, że to co masz zmieni jego życie – jeśli tego nie możesz zrobić, to musisz dwa razy przemyśleć co promujesz.

Najprostszą drogą do przekonania się co do danego produktu jest jego używanie. Dlaczego tak niewiele osób realizuje cel jakim jest zarabianie w internecie, np. w MLM? Dlatego, że te osoby chcą tylko zarabiać, a nie chcą używać produktów. Warunek numer jeden używam określony produkt i wtedy oferuję go innym osobom.

Sprzedaż jest transferem emocji, a większość osób tego nie rozumie. Jeśli chcesz odnieść sukces w sprzedaży, musisz być przekonany, że to co sprzedajesz jest najlepszą rzeczą na świece i sprzedając tą rzecz pomagasz innym. Nie mając tej pewności będzie Ci ciężko odnieść sukces w jakiejkolwiek branży i rozwijać temat jaki rozpocząłeś, czyli zarabianie w internecie.

Zarabianie W Internecie

Konkurencja Nie Śpi


Co dalej? Szukasz produktu, który będzie miał dużą konkurencję. Teraz powiesz, że zwariowałem. Większość uczy, żeby wchodzić do biznesu na samym początku, by być pierwszym, który wprowadza produkt na rynek. Pozwól, że powiem Ci dlaczego uważam to za zły pomysł – oczywiście nie we wszystkich przypadkach, ale w większości.

Ktoś stworzył produkt, projekt. Dlaczego miałbym inwestować swoje pieniądze i czas w testowanie jeżeli nie mam wiedzy jaki ma współczynnik konwersji i jak odbiera go rynek. Podsumowując! Szukasz produktu, który jest wartościowy i który posiada wszystkie kryteria wymienione wyżej. Na koniec upewniasz się, że masz konkurencję. Jeśli dużo osób promuje określoną ofertę, oznacza to, że produkt dobrze się sprzedaje i zarabianie w Internecie w przypadku tej oferty na sens. Idąc dalej, zaczynasz zastanawiać się jak w tym momencie przechytrzyć konkurencję.
P.S.

Drogi przyjacielu,
Nazywam się Dariusz Kaczmarek i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą jednego programu zarabiać ponad 800 zł.w godzinę prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.
Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Naszej Grupy:

Marketing Sieciowy w Internecie

Brak komentarzy: