czwartek, 25 czerwca 2015

Zarabianie w Internecie Jest EKSTREMALNIE Proste…

zarabianie w Internecie jest bardzo proste – trudne jest tylko myślenie ludzi…

Dzisiaj chcę Ci uświadomić jedną sprawę, czyli dlaczego warto poważnie zaangażować się w projekt FAMILO, a zwłaszcza w projekt NetBiz, który w ostatnich dniach ruszył w FAMILO…

Zwróć uwagę na jedną rzecz – że większość ludzi pracujących na etacie, wiecznie narzeka na niskie zarobki, na beznadziejnego szefa, na złośliwych “kolegów” z pracy…ale mimo wszystko, ci ludzie nadal pracują w tym samym miejscu, po 8 godzin dziennie, 5 lub 6 dni w tygodniu.
Jeśli Ciebie ta wyżej opisana sytuacja dotyczy, to chcę Ci uświadomić, jak możesz ją całkowicie zmienić dzięki FAMILO.

Dołączając do FAMILO, możesz być sam sobie szefem. Nie musisz rejestrować własnej działalności gospodarczej, aby budować swój biznes w oparciu o Familo, bo możesz się rozliczać z Urzędem Skarbowym, wykazując na druku PIT “dochody inne” (druk PIT przygotowuje dla Ciebie FAMILO – Ty musisz tylko dostarczyć go do Urzędu Skarbowego).

Pracujesz wtedy, kiedy Ty chcesz, a nie kiedy Twój szef Ci każe…

Budujesz z ludźmi (nowymi poleconymi/partnerami) relacje partnerskie, “koleżeńskie” a nie sztywne relacje na zasadzie “uśmiech za pieniądze”, bo jak źle się odezwiesz, to wylecisz z pracy…

Czyli ogólnie psychicznie masz komfortową sytuację, a nie wieczny stres, bo ktoś wydziera się na Ciebie w pracy albo czymś szantażuje…  

…oczywiście, żeby czuć się tak w pełni dobrze, to musisz najpierw w FAMILO, zbudować sobie grupę partnerów, aby mieć stały dochód.. i jeśli teraz pojawiła Ci się w głowie myśl na zasadzie, że “ooo, to nie ma sensu, bo muszę zaprosić inne osoby”, to mam do Ciebie pytanie:

czy w takim razie większy sens ma praca na etacie w fimie, która wykańcza Cię psychicznie i tak naprawdę podtrzymuje Cię tylko przy życiu, dając Ci śmieciowe wynagrodzenie, niż np. poświęcenie kilku miesięcy na zbudowanie sobie grupy w NetBiz, składającej się z solidnych ludzi i później spokojne rozbudowywanie sobie tej grupy, aby zwiększyć swoje dochody… i mieć życie takie, jakie chcesz, a nie takie, które ktoś Ci narzuca…

Dobra Wiadomość Dla Ciebie w Związku z Projektem NetBiz…

Projekt ten ruszył na nowych, bardzo ciekawych zasadach w środę 4.03.2015r. i tutaj chcę Ci również uświadomić jedną rzecz – patrząc na matryce, które trzeba wypełnić (zaprosić nowe osoby), możesz stwierdzić, że musisz mnóstwo ludzi zaprosić, aby zacząć zarabiać ciekawe kwoty pieniędzy.

Fakty natomiast są takie, że wystarczy Ci zaprosić 3 osoby do NetBiz!

…i jak skupisz się maksymalnie na tych 3 osobach zaproszonych – pomożesz im tak, aby jak najszybciej ruszyły z miejsca i również zaczęły działać oraz jeśli te osoby, a także kolejne, będą powielać ten schemat, to nic więcej nie potrzebujesz – Twoje kręgi będą się budowały w matrycy “automatycznie” i pamiętaj, że w NetBiz otrzymujesz comiesięczne prowizje, a nie jednorazowe! …czyli buduje Ci się stałe i zarazem zwiększające się źródło dochodu.
…jeśli zabierzesz się poważnie za temat NetBiz i zaprosisz dużo więcej osób, niż tylko te 3, to dla Ciebie jeszcze lepiej, bo za każdą rekomendację, otrzymujesz 90zł i później co miesiąc prowizje wynikające z planu zarobkowego.

…i znów pytanie – czy według Ciebie lepiej jest pracować na etacie kilkadziesiąt lat, po to, żeby “trwać” na tym świecie, gdzie ledwo Ci na rachunki wystarczają Twoje wypłaty, czy lepiej jest wziąć się za siebie i zbudować grupę osób, które będą korzystały z projektu NetBiz i go polecały? 

…w pracy na etat, kilkadziesiąt lat “w klatce” po 8 godz. dziennie – rozwój swojego biznesu w Familo – kilka miesięcy lub lat, po to żeby żyć sobie spokojnie i tak jak Ty tego chcesz, a nie tak, jak chcą tego inni ludzie…

Projekt NetBiz daje ogromne możliwości, a w połączeniu z głównym modelem biznesowym w Familo, opartym o zakupy produktów codziennych, niesamowite możliwości… aczkolwiek trzeba na początku trochę podziałać.

Jeśli jeszcze nie widziałeś/aś prezentacji projektu NetBiz i nie wiesz, jak on funkcjonuje, to koniecznie zobacz to nagranie jednego z webinarów:
W powyższym nagraniu jest nieaktualna jedna informacja – o tym, że NetBiz trzeba będzie promować nowymi, specjalnymi linkami referencyjnymi. NetBiz promujemy tym linkiem referencyjnym, który otrzymujemy po rejestracji w Familo.

Jeśli dostrzegasz w tym projekcie, to co ja widzę (czyli potężne możliwości), to po prostu dołącz do Familo, złóż zamówienie w sklepie Familo na czesne w NetBiz, opłać je i działaj…
Tutaj masz instrukcję krok po kroku, jak dokonać rejestracji w FAMILO i jak robi się zakupy w sklepie Familo (w taki sam sposób zamów/opłać czesne w NetBiz)

—> REJESTRACJA W FAMILO

Pozdrawiam,
 Dariusz Kaczmarek


Poleć znajomym: 
http://www.darekkaczm.aiop-hosting.com/wp/497-2/
 

Brak komentarzy: