wtorek, 3 maja 2016

Bezpieczeństwo Dzięki Pracy Na Etat, Czy Ryzyko Wynikające z Budowy Biznesu w Marketingu Sieciowym?


obrazek z laską-Czy Wiesz Jak Zbudować DOCHODOWY Biznes w Domu?-
Zobacz Koniecznie Ten System - Prosty Przepis Na Zarabianie w Internecie >>

 ...w ostatnim miesiącu, jedna osoba z mojej rodziny zakończyła pracę i przeszła na emeryturę - kilka dni temu otrzymała wyliczenie wysokości emerytury, którą ma otrzymywać. Co się okazało? Po 40 latach pracy na etacie, po 40 latach ogromnego stresu, szanowny ZUS, wyliczył tej osobie emeryturę w wysokości 1410zł miesięcznie!
...i rodzi się pytanie, co z taką kwotą pieniędzy robić? Emeryt musi sobie wybrać, czy w zimie będzie jadł za te pieniądze, czy może zagrzeje sobie w jednym pokoju do takiej temperatury, żeby nie przymarznąć do krzesła...

Praca Na Etat Daje Mi Bezpieczeństwo...

Ile razy te słowa słyszałeś/aś, jak często Ty wypowiadasz te słowa?
Lata mijają bardzo szybko, ale świadomość i mentalność ludzi w Polsce zmienia się bardzo powoli... 
Ja od dziecka słyszałem w swoim domu i w swojej okolicy bzdury na zasadzie "szkoła, studia, praca = godne życie" - najlepsze w tym wszystkim jest to, że te osoby, które w ten sposób się wypowiadają, nigdy nie żyły godnie, nigdy nie było ich stać na normalne życie - z reguły jest to kwestia przetrwania z miesiąca na miesiąc.
...ale mimo wszystko ci ludzie stale powtarzają jak mantrę jedno i to samo w kółko...
Fakty są takie, że większość ludzi pracujących na etacie, żyje bardzo skromnie, a na starość na emeryturze jeszcze skromniej.
...więc pytam się - GDZIE W TYM WSZYSTKIM JEST SENS i to "bezpieczeństwo", o którym większość ludzi mówi w odniesieniu do pracy etatowej???
Czy to nie jest czasem niewolnictwo? Nie zauważasz tego w ogóle, że będąc na etacie, jesteś zwykłym niewolnikiem - zarówno firmy, dla której pracujesz, jak również systemu???
Większość ludzi mówi, że budowanie własnego biznesu jest ryzykiem, bo np. nie daje gwarantowanego zwrotu, czy też dochodów od pierwszego miesiąca... ale czy na pewno budowanie biznesu jest większym ryzykiem niż praca na etat przez kilkadziesiąt lat?

Biznes - Ryzyko, Czy Godne Życie?

Człowiek pracujący na etacie, z reguły wszystko inne niż praca etatowa, postrzega jako ogromne ryzyko, nie zdając sobie sprawy z tego, w jak ryzykownym układzie/systemie sam jest - proste pytanie: po co żyjesz? Czy po to żeby tylko przetrwać te kilkadziesiąt lat i umrzeć z niedosytem, czy po to żeby naprawdę żyć? -żeby zwiedzać świat, jeść to, na co masz ochotę, a nie to, na co Cię stać, mieszkać w pięknym domu, zamiast w wiecznie sypiącej się ruinie...
Ludzie w USA już dawno temu dostrzegli potencjał w modelu biznesowym MLM, później pojawił się również model biznesowy MLPS i spora część społeczeństwa od lat buduje własne biznesy w tych modelach - bo to ma po prostu sens...
W Polsce ludzie są tak OGRANICZENI, że większość nie widzi w tych modelach możliwości i sensu, tylko widzą nielegalną "piramidę finansową" (...a żeby było śmieszniej, ci ludzie sami uczestniczą w największej piramidzie fiansowej w Polsce, którą jest ZUS i który ich okrada..). 
Biznesy oparte o MLM i MLPS dają Ci możliwość budowania aktywów w postaci grup zakupowych lub też grup partnerów - dlaczego są oni aktywami? - ponieważ po pewnym czasie, działania tych ludzi, "będą wkładać Ci pieniądze do kieszeni".
Budując sobie grupę zakupową/grupę partnerów, budujesz sobie pasywny dochód na lata. Oczywiście nie dzieje się to natychmiast, bo budowa własnego biznesu trwa trochę czasu, ale są teraz firmy, z którymi współpraca, pozwala Ci budować biznes z niewielkimi w stosunku do tradycyjnego biznesu, nakładami finansowymi.

Co Jest Większym Ryzykiem?

Czy budowanie własnego biznesu, który po miesiącach albo po latach Twoich działań, będzie dawał Ci kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt tysięcy złotych mies. dochodu pasywnego, jest większym ryzykiem niż praca na etat, gdzie masz stałą pensję co miesiąc i która w ciągu kilkudziesięciu lat prawie, że się nie zmieni? (a po kilkudziesięciu latach pracy otrzymasz śmieszną emeryturę, którą możesz przeznaczyć na lizaki dla wnuków... albo w ogóle nie otrzymasz, bo wszystko wskazuje na to, że już niedługo ZUS nikomu nie będzie wypłacał należnych świadczeń).
Czy naprawdę budowanie biznesu w modelach MLM lub MLPS jest tak ryzykowne w stosunku do "bezpiecznej" pracy na etacie? 

Brak komentarzy: